LOGOWANIE

KWALIFIKACJA TG7 + TG16 - CZERWIEC 2014 (test 2)

PYTANIE NR 24.
Na podstawie poniższej tabeli oblicz koszt produkcji 5 porcji omletów mieszanych z szynką. Przyjmij, że ceny podane są za 1 kg produktu (dla szynki i masła) oraz za 1 sztukę jajka. Dane: Jaja – 2 sztuki na porcję, 0,50 zł za sztukę; Szynka gotowana – 20 g na porcję, 30,00 zł za 1 kg; Masło – 30 g na porcję, 20,00 zł za 1 kg.
A.
B.
C.
D.