LOGOWANIE

KWALIFIKACJA RL3 + RL7 - CZERWIEC 2011

Wolisz testy bez reklam?
WYŁĄCZ REKLAMY TERAZ
PYTANIE NR 5.
Ile wyniesie koszt wytworzenia 1 kg kiełbasy żywieckiej przy wielkości produkcji 500 kg, jeżeli:
- koszt zmienny jednostkowy wynosi 7 zł/kg,
- koszty stałe wynoszą 2 000 zł?
Wolisz testy bez reklam?
WYŁĄCZ REKLAMY TERAZ
A.
B.
C.
D.