KWALIFIKACJA FRK4 - STYCZEŃ 2009

PYTANIE NR 36.
250 ml kremu kosztuje 135 zł. Oblicz cenę 50 ml preparatu.
A.
B.
C.
D.
Wyjaśnienie poprawnej odpowiedzi:
250 ml kosztuje 135 zł, więc 1 ml kosztuje 135/250 = 0,54 zł. 50 ml kosztuje zatem 50*0,54 zł = 27 zł.



📡 Brak połączenia internetowego