KWALIFIKACJA PGF4 + PGF5 - WRZESIEŃ 2014

PYTANIE NR 28.
Do wydrukowania zamówienia potrzeba zakupić 152 kg papieru. Cena 1 kg papieru wynosi 4 zł netto. Ile będzie kosztował papier, jeżeli do ceny trzeba będzie doliczyć 23% VAT?
A.
B.
C.
D.
Wyjaśnienie poprawnej odpowiedzi:
Cena brutto za 1 kg papieru wynosi 4 zł * 1,23 = 4,92 zł. Koszt 152 kg papieru to 152 kg * 4,92 zł/kg = 747,84 zł.



📡 Brak połączenia internetowego