KWALIFIKACJA HGT9 - TEST WIEDZY NR 5

PYTANIE NR 23.
Dostajesz od lokalnego rolnika ofertę cateringu dla Twojej wycieczki za cenę 25 zł za osobę na posiłek. Planujesz zaoferować trzy posiłki dziennie. Jakie będą codzienne koszty cateringu na jedną osobę?
A.
B.
C.
D.
Wyjaśnienie poprawnej odpowiedzi:
Jeśli jeden posiłek kosztuje 25 zł, to trzy posiłki dziennie będą kosztować 75 zł na osobę (25 zł/posiłek * 3 posiłki).



📡 Brak połączenia internetowego