KWALIFIKACJA BUD14 + BUD15 - CZERWIEC 2022 (test 2)

PYTANIE NR 35.
Na podstawie danych zamieszczonych w tablicy z KNNR 2 oraz w cenniku oblicz koszt pracy sprzętu niezbędnego do wykonania pojedynczych ścianek działowych z płyt gipsowych Pro-Monta o łącznej powierzchni 250 m2.
A.
B.
C.
D.
Wyjaśnienie poprawnej odpowiedzi:
Obliczenie kosztu pracy sprzętu:
Na podstawie nakładów z tabeli (10,8 m-g/100 m2) przeliczamy na 250 m2 (27 m-g), a następnie mnożymy przez cenę jednostkową (16,0833 zł/m-g), co daje 434,25 zł.



📡 Brak połączenia internetowego