KWALIFIKACJA FRK4 - STYCZEŃ 2008

PYTANIE NR 38.
Opakowanie kremu o pojemności 150 ml kosztuje 200 zł. Podczas jednego zabiegu zużywa się 3 ml kremu. Podaj koszt zużycia preparatu do jednego zabiegu.
A.
B.
C.
D.
Wyjaśnienie poprawnej odpowiedzi:
Koszt jednego zabiegu obliczamy, dzieląc cenę opakowania (200 zł) przez liczbę zabiegów możliwych do wykonania z jednego opakowania (150 ml / 3 ml = 50 zabiegów). Wynik: 200 zł / 50 = 4 zł za zabieg.



📡 Brak połączenia internetowego