KWALIFIKACJA FRK4 - CZERWIEC 2008

PYTANIE NR 41.
Krem regenerujący do masażu twarzy, szyi i dekoltu kosztuje 27 zł. Jedna tubka wystarcza na 15 zabiegów. Oblicz koszt materiału zużytego do jednego zabiegu.
A.
B.
C.
D.
Wyjaśnienie poprawnej odpowiedzi:
Koszt materiału zużytego do jednego zabiegu wynosi 0,12 zł (27 zł / 15 = 1,80 zł za jeden zabieg).



📡 Brak połączenia internetowego