KWALIFIKACJA FRK4 - STYCZEŃ 2009

PYTANIE NR 33.
Opakowanie 200 g maski ściągającej kosztuje 48 zł. Koszt użycia 15 g maski wynosi
A.
B.
C.
D.
Wyjaśnienie poprawnej odpowiedzi:
Koszt 1 g maski ściągającej wynosi 48 zł/200 g = 0,24 zł/g. Koszt użycia 15 g maski wynosi 0,24 zł/g x 15 g = 3,60 zł.



📡 Brak połączenia internetowego