LOGOWANIE

KWALIFIKACJA EKA7 - STYCZEŃ 2021

PYTANIE NR 19.
Piekarnia EKO wypieka chleby i bułki żytnie. Koszty materiałów i robocizny dzieli proporcjonalnie do wagi (masy) wypiekanych produktów. Którą metodę kalkulacji stosuje piekarnia do obliczenia jednostkowych kosztów wytworzenia chlebów i bułek?

A.
B.
C.
D.