KWALIFIKACJA HGT2 - CZERWIEC 2011 (test 2)

PYTANIE NR 24.
Koszt surowców użytych do produkcji 40 porcji jabłecznika z bitą śmietaną wynosi 100 zł. Jaki będzie koszt surowcowy 1 porcji wyrobu?
A.
B.
C.
D.
Wyjaśnienie poprawnej odpowiedzi:
Koszt surowców wynosi 100 zł za 40 porcji, więc koszt surowcowy jednej porcji wynosi 100 zł / 40 porcji = 2,50zł.



📡 Brak połączenia internetowego