KWALIFIKACJA FRK4 - STYCZEŃ 2010

PYTANIE NR 33.
Opakowanie 200 g maski ściągającej kosztuje 48 zł. Koszt użycia 15 g maski wynosi
A.
B.
C.
D.
Wyjaśnienie poprawnej odpowiedzi:
Koszt 1 g maski to 48 zł / 200 g = 0,24 zł. Koszt 15 g maski: 0,24 zł × 15 = 3,60 zł.



📡 Brak połączenia internetowego